menu

Fotografia reklamowa

nowe oblicze twojego produktu

Fotografia jest dziś niezwykle ważnym elementem komunikacji reklamowej. To ona prezentuje produkt z najlepszej strony, podkreśla jego unikalne cechy, umiejscawia go w naturalnym otoczeniu, gdzie może być wykorzystywany. Fotografia reklamowa to jednak nie tylko produkt, to całe jego otoczenie – nieskazitelne i czyste w przypadku studyjnej fotografii produktowej lub opowiadające historię w przypadku reklamowej fotografii lifestylowej. Fotografia to sztuka uwieczniania i kreowania rzeczywistości w najbardziej atrakcyjnej wizualnie formie – po to, aby stworzyć z klientem więź i pokazać mu to, czego może chcieć dla siebie.

Fotografia produktowa

Odpowiednie i atrakcyjne zaprezentowanie produktu to główne założenie fotografii produktowej. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby aukcji oraz sklepów internetowych, katalogów i stron internetowych. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, co pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów.

Koncept, produkt, kreacja

Fotografia reklamowa może opowiadać historię, a jedno zdjęcie może przedstawić wszelkie zalety produktu i stworzyć w umyśle odbiorcy potrzebę posiadania go, odwzorowania wykreowanej na fotografii rzeczywistości.

Fotografia reklamowa otacza nas dziś niemal z każdej strony i nie należy jej kojarzyć wyłącznie z billboardami na ulicy i sesjami zdjęciowymi z kolorowych czasopism – to często zdjęcia, które przeglądamy na co dzień w mediach społecznościowych, a ich siłą przebicia jest naturalność i niedostrzegalna na pierwszy rzut oka wyreżyserowana koncepcja.

Nasze studio projektowe zajmuje się przygotowywaniem koncepcji sesji zdjęciowych oraz pełnym ich wykonaniem – przygotowaniem produktu, sfotografowaniem oraz postprodukcją. Dopasowujemy się do oczekiwań klienta, biorąc pod uwagę jego sugestie i ideę, z jaką wypuszcza swój produkt na rynek. Myślimy także o odbiorcach, starając się spojrzeć na nasz koncept przez pryzmat ich preferencji, dzięki czemu nasze zdjęcia stanowią doskonałą podstawę kampanii marketingowych.

Fotografia reklamowa – gdzie i dla kogo

Sesje zdjęciowe wykonujemy głównie w obrębie Warszawy, tu mieści się nasze studio projektowe. Oferujemy usługi fotograficzne markom o konkretnym portfolio produktowym oraz szczegółowych oczekiwaniach względem sesji, jak również niewielkim przedsiębiorcom, którzy potrzebują porady specjalistów. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam nie tylko realizować pomysły klienta, lecz także doradzać i podejmować najlepsze dla niego decyzje w zakresie koncepcji i kreacji.

Jeśli potrzebujesz dobrych zdjęć reklamowych – spotkajmy się w Warszawie i omówmy szczegóły naszej współpracy.