menu

Poznajmy się

Zajmuję się tworzeniem komunikatów wizualnych, które odzwierciedlają stojące za nimi idee. Projektowane przeze mnie grafiki mają za zadanie intrygować i sprawić, aby odbiorca chciał wiedzieć więcej. Wykonuję również ciekawe fotografie, które podnoszą atrakcyjność marki i produktu.

Gdy słucham o Twoich potrzebach, w mojej głowie już od pierwszych chwil pojawiają się kształty, kolory i rozmaite ich połączenia. Przykładam dużą wagę do tego, aby w pełni odwzorować Twoje oczekiwania.

Projektowanie graficzne w moim wydaniu to proces, w którym myśli i emocje koncentruję na osiągnięciu zamierzonego celu. W moich ilustracjach każdy element ma swoje miejsce i nic tu nie jest przypadkowe. Wraz z obrazem otrzymujesz coś więcej – część mojego serca. To sprawia, że grafika jest w stanie oddziaływać znacznie głębiej.

Dzięki mojemu wsparciu możesz spać spokojnie, mając pewność, że wizerunek Twojej firmy spoczywa w najlepszych rękach. Miałam przyjemność współpracować z agencjami oraz firmami z kapitałem prywatnym i publicznym. W moim dorobku znajdują się również projekty realizowane dla fundacji i startupów.

Zobacz z kim pracuję:

Tramwaje Warszawskie
Solski Burson-Marsteller
Imperial Store Polska
Warsaw Visuals
Strych na wróble
Virtuoffice
Fundacja Graj!
Complex-Partner

Z przyjemnością uatrakcyjnię wizualnie również Twój przekaz. Serdecznie zapraszam do kontaktu.